DPV Cave Diver

Kurs DPV Cave Diver ma na celu nauczenie nurków prawidłowego wykorzystania skutera do nurkowania jaskiniowego. Szkolenie będzie ograniczone do wykorzystania jednego skutera i wykonywania odległości penetracji, które pozwalają na bezpieczny powrót w przypadku awarii skutera opierając się na regule 1/3.
WYMAGANIA WSTĘPNE

  • każdy uczestnik musi mieć ukończone 18 lat
  • posiadać aktualne ubezpieczenie nurkowe
  • mieć ukończone szkolenie Full Cave Diver
  • mieć ukończone szkolenie DPV Open Water Diver

WYMAGANY SPRZĘT
Standardowy zestaw sprzętu do nurkowań jaskiniowych (wg. wytycznych z listy kursu FULL CAVE DIVER )
Brakujacy sprzęt można wypożyczyć na czas trwania kursu CENNIK WYPOŻYCZANIA SPRZĘTU lub zakupić przed kursem w naszym sklepie
MIEJSCE PRZEPROWADZENIA KURSU
Niestety z powodu dużego kłopotu związanym z transportem lotniczym skuterów oraz wysokiej ceny wypożyczenia DPV w bazach na Florydzie oraz Meksyku, jedyne na chwile obecną oferowane przez nas miejsce to południowy region Francji lub południowa Hiszpania.

CZAS I MIEJSCE

2 dni (3-4 nurkowania jaskiniowe)

CENA

2000 zł + 250 zł licencja  + 75 zł podręcznik (wersja elektroniczna)                                                    

  • Cena szkolenia nie obejmuje wypożyczenia skuterów kursanta i instruktora w opcji dojazdowej samolot i ceny wypożyczenia skuterów kursanta w opcji dojazd samochodem
  • W cenę kursu nie jest wliczona cena gazów,wypożyczenie butli, wejściówki na miejsca nurkowe, transport oraz koszty pobytowe instruktora (nocleg, przelot, wyżywienie itd)