Breaking News

Aquatek - Centrum nurkowe Bydgoszcz

LIDER NA RYNKU NURKOWYM !

CENTRUM NURKOWE AQUATEK jest firmą z wieloletnią tradycją, działającą na polskim rynku nurkowym od roku 2001. W naszej ofercie mamy szereg szkoleń z pionu od rekreacyjnego przez techniczny, aż do instruktorskiego. Specjalizujemy się w sidemount i w nurkowaniach jaskiniowych co jest ściśle związane z zamiłowaniami założyciela firmy Jacka Konikowskiego. Od zawsze jednym z naszych głównych celów jest śledzenie najnowszych trendów w nurkowaniu i wdrażania ich w naszym centrum. Konsekwencją tego jest podpisanie umowy z KISS REBREATHERS na bycie jedynym PSAI ośrodkiem koordynacji, szkoleń i serwisów w Europie. Pozwoliło nam to na poszerzenie dotychczasowej oferty i jednoczesne zwiększenie zasięgu działań poza granice Polski.

6 Sierpnia 2020

Nuttlar & Felicitas - niemieckie kamieniołomy

Full Cave Diver

Zapraszamy nurków Full Cave na wyjazd do 2 niemieckich kopalni – Felicitas i Nuttlar W kopalni Nuttlar czekają na Ciebie długie korytarze, pokryte artystycznie ułożonymi górskimi ścianami i wykopami, które są tak duże, że wyglądają jak katedry. Pod wodą znajdziesz wszystko tak, jak kiedyś porzucili je górnicy. Kopalnia Nuttlar jest jedną z najwięk…

3 Września 2020

Meksyk - wyprawa jaskiniowa

Full Cave Diver

10 Października 2020

FRANCJA - wyprawa jaskiniowa

FULL CAVE

21 Sierpnia 2020

SIDEMOUNT DIVER

KISS Sidewinder CCR

Trzy lata temu na rynku nurkowym pojawił się nowy – rebreather o obiegu zamkniętym amerykańskiej firmy KISS REBRETHERS. Urządzenie dedykowane jest głównie, aczkolwiek nie wyłącznie, sympatykom konfiguracji sidemount i zasługuje na uwagę, gdyż w świecie w którym wszystko jest już potencjalnie wymyślone, niełatwo o innowacyjność. Udało się to Mike Young współwłaścicielowi i konstruktorowi firmy KISS Rebreathers, który bazując na swoich wcześniejszych sprawdzonych i niezawodnych rozwiązaniach konstrukcyjnych stworzył zupełnie nowy koncept konfiguracyjny - Close Circut Rebreather SPIRIT SIDEWINDER.

Aquatek - centrum nurkowe Bydgoszcz