Breaking News

Aquatek - Centrum nurkowe Bydgoszcz

LIDER NA RYNKU NURKOWYM !

CENTRUM NURKOWE AQUATEK jest firmą z wieloletnią tradycją, działającą na polskim rynku nurkowym od roku 2001. W naszej ofercie mamy szereg szkoleń z pionu od rekreacyjnego przez techniczny, aż do instruktorskiego. Specjalizujemy się w sidemount i w nurkowaniach jaskiniowych co jest ściśle związane z zamiłowaniami założyciela firmy Jacka Konikowskiego. Od zawsze jednym z naszych głównych celów jest śledzenie najnowszych trendów w nurkowaniu i wdrażania ich w naszym centrum. Konsekwencją tego jest podpisanie umowy z KISS REBREATHERS na bycie jedynym PSAI ośrodkiem koordynacji, szkoleń i serwisów w Europie. Pozwoliło nam to na poszerzenie dotychczasowej oferty i jednoczesne zwiększenie zasięgu działań poza granice Polski.

24 Lipca 2020

HEWELIUSZ & BORNHOLM

ADVANCED OPEN WATER SPORT DIVER SILVER

WYPRAWA WRAKOWA HEWELIUSZ & BORNHOLM TERMIN 24-26 lipca 2020RAMOWY PROGRAM WYPRAWYZakwaterowanie na statku „ Doktor Lubecki ” w porcie Kołobrzeg ul. Węgorzowa w dniu  24.07 od godziny 21.00. Wypłynięcie z portu 23.00 dotarcie na miejsce; prom „HEWELIUSZ” około 7.00. nurkowanie 8.00 do10.00. śniadanie. Ładowanie butli, przygotowanie sprzętu, drugi…

10 Października 2020

FULL CAVE DIVER

17 Października 2020

FULL CAVE DIVER

KISS Sidewinder CCR

Trzy lata temu na rynku nurkowym pojawił się nowy – rebreather o obiegu zamkniętym amerykańskiej firmy KISS REBRETHERS. Urządzenie dedykowane jest głównie, aczkolwiek nie wyłącznie, sympatykom konfiguracji sidemount i zasługuje na uwagę, gdyż w świecie w którym wszystko jest już potencjalnie wymyślone, niełatwo o innowacyjność. Udało się to Mike Young współwłaścicielowi i konstruktorowi firmy KISS Rebreathers, który bazując na swoich wcześniejszych sprawdzonych i niezawodnych rozwiązaniach konstrukcyjnych stworzył zupełnie nowy koncept konfiguracyjny - Close Circut Rebreather SPIRIT SIDEWINDER.

Aquatek - centrum nurkowe Bydgoszcz