KURS BASIC SIDEMOUNT

23 Kwietnia 2021 - 25 Kwietnia 2021

Szczegółowy opis kursu

BASIC SIDEMOUNT 

CELE KURSU:
Kurs PSAI Basic Sidemount na poziomie Open Water ma na celu naukę właściwej obsługi dwóch butli w konfiguracji sidemount przy wykonywaniu nurkowań w wodach otwartych. Na kursie omówiona zostanie konfiguracja sprzętu, jego elementy i ich właściwa konserwacja oraz procedury i techniki charakterystyczne dla konfiguracji sidemount.

WYMAGANIA DLA KANDYDATÓW:

Kursant musi mieć ukończone co najmniej 15 lat w momencie rozpoczęcia kursu i zgodę rodziców lun opiekunów prawnych.

Kursant musi posiadać certyfikat PSAI Open Water Sport Diver lub odpowiednik wydany przez uznaną organizację nurkową. 

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

Sprzęt nurkowy oprócz butli SM, automatów SM, uprzęży SM i balastu

Brakujacy sprzęt można wypożyczyć na czas trwania kurs CENNIK WYPOŻYCZENIA SPRZĘTU lub zakupić przed kursem w naszym sklepie

CZAS TRWANIA KURSU:
2,5 dnia 

W większości przypadków minimalna ilość dni  jest wystarczająca. W związku z tym, że kurs nastawiony jest na umiejętności, a nie czas trwania to może zaistnieść konieczność przedłużenia kursu. Taka decyzja leży w gestii intruktora i jest podejmowana na bazie porozumienia z kursantem, który jest w stanie również ocenić swoje umiejętności.

CENA KURSU:

500 zł za jeden dzień kursowy i 250 zł za pół dnia (2-3 uczestników) + 150 zł licencja + 30 zł podręcznik (wersja elektroniczna)

700 zł za jeden dzień kursowy i 250 zł za pół dnia (1 uczestnik ) + 150 zł licencja + 30 zł podręcznik (wersja elektroniczna)

W przypadku konieczności przedłużenia kursu każdy kolejny dzień jest dodatkowo płatny 700 zł (1 uczestnik), 500 zł (2-3 uczestników)

Aquatek - centrum nurkowe Bydgoszcz