Aquatek - Centrum nurkowe Bydgoszcz

LIDER NA RYNKU NURKOWYM !

CENTRUM NURKOWE AQUATEK jest firmą z wieloletnią tradycją, działającą na polskim rynku nurkowym od roku 2001. W naszej ofercie mamy szereg szkoleń z pionu od rekreacyjnego przez techniczny, aż do instruktorskiego. Specjalizujemy się w sidemount i w nurkowaniach jaskiniowych co jest ściśle związane z zamiłowaniami założyciela firmy Jacka Konikowskiego. Od zawsze jednym z naszych głównych celów jest śledzenie najnowszych trendów w nurkowaniu i wdrażania ich w naszym centrum. Konsekwencją tego jest podpisanie umowy z KISS REBREATHERS na bycie jedynym PSAI ośrodkiem koordynacji, szkoleń i serwisów w Europie. Pozwoliło nam to na poszerzenie dotychczasowej oferty i jednoczesne zwiększenie zasięgu działań poza granice Polski.


Co nas wyróżnia:

 • Szkolimy od ponad 20 lat i mamy w tym bardzo duże doświadczenie
 • Jesteśmy DIAMOND PSAI FACILITY (Diamentowe Centrum Nurkowe) tytuł przyznawany za bardzo szeroki wachlarz szkoleń dostępnych w ofercie. W Polsce są tylko 2 takie centra  PSAI FACILITIES
 • Szef szkolenia Jacek Konikowski uzyskał trzykrotnie tytuł PSAI INSTRUKTOR ROKU NA ŚWIECIE. Poza tym jest odpowiedzialny za sektor szkoleń rekreacyjnych i sidemount w organizacji PSAI , w której szkolimy. Jacek Konikowski jest równie PSAI Instructor Trainer Examiner (PSAI Egzaminatorem Trenerów Instruktorów) i trenerem instruktorów wielu specjalizacji nurkowych INSTRUKTORZY PSAI W POLSCE
 • Nie mieścimy się w garażu, ani żadnej małej wynajmowanej salce. Nasze centrum to nowoczesny budynek o powierzchni 180 m2 z osobnymi pomieszczeniami na sklep, salę wykładową, magazyn, sprężarkownię, suszarnię i serwis sprzętu. Pomieszczenia są klimatyzowane co daje duży komfort podczas letnich szkoleń
 • W Piechcinie, gdzie odbywają się nurkowania szkoleniowe posiadamy jako jedyni własną, ogrzewaną wiatę do przebierania (idealna dla szkoleń jesienno - zimowych) jak i zadaszony kącik grillowy z miejscami do konsumpcji i ucieczki przed słońcem.
 • Grupa kursowa to tylko 4 kursantów dla kursów podstawowych.
 • Nurkowania szkoleniowe na kursie podstawowym trwają 50-60 minut i na jednego instruktora przypada max 2 kursantów - realizujących to samo nurkowanie szkoleniowe. Nie dopuszczamy sytuacji kiedy każdy z kursantów zalicza inne ćwiczenia będące częścią składową różnych nurkowań szkoleniowych tego samego kursu nie wspominając już różnych kursów.
 • W trakcie nurkowań szkoleniowych asystujemy kursantowi podczas całego procesu rozpoczynając od odprawy, ubierania się, wejścia do wody, aż po odprowadzenie do wiaty po skończonym nurkowaniu. Instruktor nie czeka w wodzie na kursanta, który musi samodzielnie przygotować się do nurkowania. W każdej minucie kursant ma przy sobie instruktora lub osobę od obsługi powierzchniowej.
 • Rozbudowane odprawy po nurkowaniach szkoleniowych pionu zaawansowanego bazują na filmach nagrywanych podczas wykonywania poczszególnych ćwiczeń pod wodą.
 • Napełniamy butle w zbiorniku z chłodzoną wodą, aby przeciwdziałać ich przegrzewaniu - zatem zawsze odbierzesz swoją butlę "nabitą na full" - bez konieczności jej przebijania, co zapewnia większą jej żywotność.
 • Oprócz nauki nurkowania nie zajmujemy się zawodowo niczym innym - jesteśmy do dyspozycji kursanta codziennie (oprócz środy) - z nami nie trzeba się umawiać - nasze centrum nurkowe jest otwarte w godz. 11-18.
 • Dajemy możliwość zdobywania doświadczenia kursantom po ukończeniu kursu - nurkujemy w kazdy weekend niezależnie od pory roku
 • Oprócz jednodniowych wyjazdów weekendowych organizujemy przez cały rok wypady nurkowe te bliższe (Europa) i te dalsze na "drugi koniec świata"
 • Mamy bogato wyposażony sklep stacjonarny. Produkty, które sprzedajemy są wyselekcjonowane z ogromnej ilosci marek i modeli jakie są dostępne na rynku. Oferowany przez nas sprzęt zanim trafi na półkę jest przez nas testowany. 
 • W przypadku większej awarii sprzętu i konieczności wysyłki do producenta lub dystrybutora dajemy sprzęt zastępczy - taki sam lub o podobnych parametrach.
 • Stali klienci robiący zakupy w naszym sklepie dostają rabat.
 • DAJEMY GWARANCJĘ SATYSFAKCJI lub ZWROT PIENIĘDZY! Jesteśmy pewni jakości naszych usług, dlatego bierzemy na siebie pełne ryzyko sytuacji, w której Twoje oczekiwania nie zostaną spełnione. Jeśli ukończysz z nami kurs nurkowania lub zlecisz nam serwis swojego sprzętu i nie będziesz usatysfakcjonowany - my oddamy Ci pieniądze - po prostu!

 

Aquatek - centrum nurkowe Bydgoszcz