Spróbuj nurkowania

Spróbuj nurkowania


Program SPRÓBUJ NURKOWANIA

Celem jaki stawia sobie ten program jest przedstawienie nurkowania w bezpieczny, kontrolowany i przyjemny sposób osobom, które będą to robić po raz pierwszy. Program daje nienurkującym osobom okazję odbycia nurkowania w warunkach basenowych lub jeziornych.

Po wyjaśnieniu podstawowych zasad bezpieczeństwa i zapoznaniu się ze sprzętem uczestnicy wykonują jedno nurkowanie pod bezpośrednim nadzorem profesjonalnego instruktora.

Program SPRÓBUJ NURKOWANIA prowadzimy przez cały rok. Zimą zajęcia odbywają się wyłącznie na basenie, natomiast w ciepłych miesiącach, w zależności od wyboru uczestnika, możemy zanurkować zarówno w basenie jak i w jeziorze. 

CENA PROGRAMU: 350 zł

Cena obejmuje cały niezbędny sprzęt.
Cena  obejmuje wynajęcie toru basenowego  jeśli program jest realizowany na basenie. W przypadku realizacji programu w kamieniołonie Piechcin cena  obejmuje opłątę wstępną i opłatę za samochód (cena nie obejmuje opłat za osoby towarzyszące).

Jeśli chciałbyś uczestniczyć  w tym programie i pod  okiem naszego instruktora zapoznać sie ze sprzętem i wziąć swój pierwszy oddech pod wodą zadzwoń do nas ( 502 098 212) i umów się na odpowiadający ci termin.

Aquatek - centrum nurkowe Bydgoszcz